פרפקטו - ניקיון בתים – כיצד תעשו את זה נכון?

ניקיון בתים – כיצד תעשו את זה נכון?

אם אתם רוצים לשמור על הבית שלכם נקי ונעים, חשוב שתדעו כי ישנן כמה דרכים שבאמצעותן תוכלו לנקות את הבית בקלות, אפילו בימים שממש אין לכם כוח להתחיל במשימות ניקיון.

כיום באמצעות אנשי המקצוע הנכונים, שימוש בחומרים מתאימים,  באמצעות כלי ניקוי טובים ומעט תכנון ותושייה - אפשר לנקות בתים בקלות.

אז איך עושים זאת?

מתכננים – ראשית לפני שאתם מתחילים לשפוך מים על הרצפות, לשאוב ולקרצף: רצוי לתכון את מהלך הניקוי שלכם, תוך שאתם מתחילים לנקות את הבית מלמעלה עד למטה. שימו לב כי אתם קודם מורידים את האבק מהמדפים ומריהוט, כי לאחר מכן את מנקים כלים סניטריים ורק בסוף שואבים את הבית או שוטפים את המרצפות.

נעזרים בכלי ניקוי ייעודיים – חשוב להיעזר בכלי ניקוי  ייעודיים לניקיון בית יסודי. מכונות שטיפה מקצועיות, שואבי אבק תעשייתיים, מוכנות פוליש ועוד, כולן כאלה שניתן לשכור או שניתן להזמין אנשי מקצוע שיגיעו וינקו את ביתכם עם מגוון כלים  מקצועיים, וזאת בין אם תרצו ניקיון בית חד פעמי לבין אם תרצו ניקיון קבוע. אנשי מקצוע מעולים ניתן למצוא בקישור הבא:

חומרי ניקוי ייעודיים – השתמשו בחומרי ניקיון ייעודיים כמו כאלה שמתאימים למשטחים במטבח, כאלה שמתאימים לרצפת פרקט (במידה ויש לכם כזאת) או לרצפת קרמיקה ואפילו לבטון!  שימו לב כי אתם לא מסבים נזק לפריט אותו את מנקים. כדי לדעת יותר על ניקיון בתים – כיצד תעשו את זה נכון, חשוב לקבל עצות מהמומחים כאן: http://super-clean.co.il/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%AA%D7%99%D7%9D-2/

ניקיון לאחר שיפוץ- אם בחרתם לשפץ את ביתכם על ידי חברות מקצועיות העוסקות בשיפוץ בתים, חשוב כי לאחר השיפוץ תעזרו בשירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ. כיום אפשר ליהנות משלל עבודות שיפוץ כמו החלפת קרמיקה, החלפת זכוכיות, חידוש מרצפות ועוד כאשר עבודות שיפוץ לבית מסוג זה מקנות את המראה הנקי וגם מאפשרות ניקיון קל יותר. היעזרו בחברת שיפוצים שיכולה לסייע לכם לחדש את הבית תוך שימשו באלמנטים המתנקים בקלות, כמו למשל חומרי נירוסטה, אלומיניום, משטחים קלים לניקוי ועוד.

כלל חשוב: בחרו חברת ניקיון לאחר שיפוץ מחברות המתמחות בתחום ובעלות ניסיון של שנים.

חברות מקצועיות יסייעו לכם לשמור על בית נקי בין אם מדובר בדירה שעברה שיפוץ לבין אם מדובר בבתים שבהם יש לקיים ניקיון יסודי על בסיס שבועי או חודשי. בכך תוכלו לנקות את חלל הבית בצורה נכונה וקלה יותר.