מיהו אדריכל ? | פרפקטו

מיהו אדריכל ?

אין לכם מה לחפש במקום אחר..."פרפקטו", הכתובת הנכונה לשירותי אדריכלות !!

משפצים את הבית?  חברת פרפקטו מזמינה אתכם ליהנות משירותיהם של אדריכלים מקצועיים ומובילים אשר יובילו, ויכוונו אתכם לאורך כל התקופה הטובענית של שיפוץ ובניית הבית ויסייעו בידכם בקבלת החלטות מקצועיות החל משלב הייעוץ דרך שלב התכנון ועד לשלב הבנייה ולאחריה, השלב בו הבית בנוי ומוגמר לצורך עיצוב פנים הבית.

האדריכלים המועסקים בחברת "פרפקטו" פועלים מתוך הבנת חזונו של הלקוח ובתאום ציפיות מלא ובכך מגבשים עבורו תוכנת אשר תואמת את דרישותיו, צרכיו ומבוקשיו אשר היא זו שתוביל לתכנון ועיצוב הבית באופן הפרקטי והנכון עבורנו.
בנוסף ומעבר לשירותי האדריכלות, חברת "פרפקטו"  פועלת מתוך הצורך והרצון להטמעת האמירה "הכל תחת קורת גג אחת" ומעמידה לרשות לקוחותיה מבחר שירותים נוספים להשלמה ולהשגת המטרה הניתנים על ידי בעלי מקצוע מובחרים ומובילים בעלי ניסיון רב שנים אשר מבצעים את עבודתם באופן מקצועי, י, איכותי ואמין ללא פשרות.
לפגישת יעוץ עם אדריכלית/מעצבת ללא התחייבות מלאו פרטים
ואנו נשוב בהקדם:
אדריכל הינו בעל מקצוע אשר השתלב במסגרת לימודים מקיפה וכוללת המחזיק ברשותו תעודת אדריכל.
אדריכל הוא זה שמסייע בתכנון ובעיצוב מבנים ואף בתכנון עירוני, עיצוב פנים ועוד כאשר בתחום הבנייה ישנו מספר רב של גורמים ואנשי מקצוע מומחים המעורבים בתחום הבנייה ואשר לכל אחד ואחד מהם תפקיד שונה ואחר ומי שמוביל את מלאכת העשייה הבנייה הינו האדריכל אשר במסגרת תפקידו אף דואג להיתרים ואישורים רלוונטיים מהרשות המקומית.
בנוסף, על האדריכל לפעול באופן מחושב ולתכנן את המבנה בהתאם לתנאי השטח, דרישותיו וצרכיו של מבקש השירות וכל זאת על מנת לאפשר לו ליהנות מהמרחב באופן הנכון והיעיל בעבורו.
פרפקטו מטבחים מעוצבים  |  סניפים  גבעתיים , מודיעין  |  טל' רב קווי - 072-33-80-505  |  דוא"ל:  perfectokitchen@gmail.com